Od Abee...

"Úžasná konzerva, chodím sem s otvírákem, pootveřu a čichám ten smích, lásku, klasiku, čichám ty perly, to úžasné počasí, to přátelství.

Až mi bude smutno, tuhle konzervu plnou štěstí prostě sežeru."

pondělí 9. ledna 2017

Salát párty 2016

"Ty vole, dřív se před každou párty řešilo, co se bude chlastat. Teď se řeší, co se bude žrát!"
Malisova památná věta, kterou následovalo povzdechnutí (něco ohledně nezastavitelného stárnutí pařmenů ;-)) se více než dost hodí i pro letošní Salát párty
Když totiž Michal Pé poslal své krásné fotky, připsal k nim stejně krásný dovětek. Cituji: "...tady máte fotky ze Salát párty 2016. Třeba se tam najdete. Jsou takové normální, takže asi už jsme opravdu dospělí..."


Při pohledu na fotky nelze než souhlasit. I při vzpomínání na soutěžní přehlídku bramborových salátů mám plnou hlavu poklidné vánoční atmosféry, popíjení vína a férového salátového hlasování. Žádné tancovačky na stole, žádné plácání se koženou plácačkou, žádné velké panákování... Jen vyklidněné posezení nad řízky, kaprem a plejádou chutných salátů. Mrzí mě to? Ani nee...Distingovaná Degustace Delikátních Salátů (zkratka DDDS :-D)


"Cože? My jako nemůžeme hlasovat pro svůj salát?!" (Mates)


Zodpovědné sčítání hlasů

Vrcholem všeho je pak fotka, na které Malis nejen, že nerozlévá panáky, ale drží mlíko! A to prosím těsně před konzumací kafe!


Malis je odhalen!

A propo, vyhrál salát dle receptury Romana Vaňka, jehož autorkou byla Bára. Vytuněný putovní pohár Zlatého bramboru tudíž putuje z Prahy zpět do Plzně. Gratulujeme!

3 komentáře:

  1. Díky za, byť kompromitující, reportáž ze Salát párty! Současně díky za, byť kompromitující, fotoreportáž Michalovi!
    Ale dobře. Řekli jste si o to. Jako další bude narozeninová párty. Zapomeňte na řízky. Připravte kejty na obtisky. A hrdla na panáky. Apropos, panáky byly, pokud se nemejlim. Ale to holt není vyfocený a Lůša už odpadla :P :D

    OdpovědětVymazat
  2. Jo a ať mi teď někdo přijde říct, která kupka /čeho asi?/ to do žita byla. Už mám připlou kapucu a teď abych to zase odepnul a petrolejově modré, do žita, ehm v žitě, lovil. Ale budu rád když ho najdu. Do p..i, /až teď čtěte žita/, jsem snad sentimentální? Že by věk? :O

    OdpovědětVymazat